naprawa skrzyń biegów automatycznych

Automatyczne skrzynie biegów - serwis Zadzwoń: 502 505 822


Dlaczego my

auto firmoweNasz warsztat jest godny polecenia, ponieważ zrealizował już bardzo wiele zleceń i cieszy się pozytywnymi opiniami szerokiego grona zadowolonych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie branżowe. Te atuty przekładają się na najwyższą jakość wykonywanych usług, na które udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

Warto zapamiętać, że korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego, dzięki któremu oferujemy bardzo profesjonalną i skuteczną diagnostykę oraz naprawę i serwisowanie sprzętu odpowiadającego za automatyczną zmianę biegów. W sposób skuteczny wykrywamy nawet najmniejsze usterki, dokonujemy bardziej skomplikowanych napraw oraz serwisujemy sprzęt i wymieniamy olej.

W naszej ofercie posiadamy również części najwyższej jakości, które po wymianie będą działać w sposób niezawodny oraz długotrwały. Wszystkie części sprzedajemy w przystępnych cenach. Również usługi wykonywane przez naszą firmę są profesjonalne, ale niedrogie.

Nasza firma oferuje również usługi z zakresu holowania i pomocy drogowej. W przypadku transportu pojazdu lub maszyny do naszego warsztatu w obrębie Bielska-Białej, usługa transportu jest wykonywana bezpłatnie. W pozostałych przypadkach, holowanie i transport są dostępne w konkurencyjnych cenach, które nie obciążą budżetu klienta.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się