naprawa skrzyń biegów automatycznych

Automatyczne skrzynie biegów - serwis Zadzwoń: 502 505 822


O firmie

at-serviceJesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji zleceń z zakresu naprawy automatycznych skrzyń biegów w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych różnych marek, a także modeli. Radzimy sobie z praktycznie każdą awarią automatycznej skrzyni biegów.

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel oraz nowoczesne urządzenia. Dzięki temu oferujemy dokładną diagnostykę, która pozwala na szybkie wykrycie przyczyny awarii. To z kolei przekłada się na sprawną, szybką i dokładną naprawę.

Zajmujemy się również serwisowaniem automatycznych skrzyń biegów. Oznacza to, że oferujemy wymianę części, które zużywają się z wiekiem oraz z rosnącą liczbą przejechanych kilometrów. Dzięki temu skrzynia odzyska swoją dawną sprawność, a klient uniknie bardziej kosztownych awarii.

Nasza firma prowadzi również pomoc drogową i świadczy usługę holowania pojazdów i maszyn do naszego serwisu. Dzięki temu można uzyskać szybką pomoc, gdy automatyczna skrzynia biegów odmówi posłuszeństwa na trasie.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się